Varsta : 27
Localizare : Arad

MesajSubiect: ROMANIA - SUEDIA USA 1994   Mier Iul 15, 2009 2:38 pm

Partea 1

*FWP*Meci....de care nu prea vreau sa vorbesc mult.Sferturile de finala.O trebuit sa ne opreasca niste amarati,vai si amar de ei,rahati cu ochi de suedezi(scuzati expresia) din visul nostru.Ce meci ar fi fost cu Brazilia in semifinale... Cool ...pfff...si acuma ii blestem pe suedezi,ardeia-r jaru' Evil or Very Mad,dar si Iordanescu e de vina ca pune ca un idiot ce ii fundasi sa bata 11 metri.Ce tembel.Da-ti foc ma.Trebuia sa faci asta imediat dupa meci,eu unul te-as fi inteles.*FWP*
Scor final: ROMANIA - SUEDIA 2-2 dupa 120 minute(Dubla Raducioiu//Pierdem din pacate la penalty-uri,au ratat de la noi Dan Petrescu si Miodrag Belodedici. Sad Sad Sad Firar sa fie de viata! Sad *FWP*